X

Pripravujeme novú verziu Mapy
Môžete si ju vyskúšať už teraz kliknutím na tento odkaz.

X
X
{{settings.language| uppercase}}
X

Info

  • Ele: {{marker.alt}} m
  • Lat: {{marker.lat}}
  • Lng: {{marker.lon}}

Popis

Navigácia

Info

{{shownObject.images[0].path}}/{{shownObject.name}}

Adresa

Ranč U Trapera

Podlesok 16

: http://rancutrapera.sk

: +421 911 987 232

: info@rancutrapera.sk

: 0€ /

Galéria

Popis

Ranč U Trapera sa nachádza v severnej časti národného parku Slovenský raj pri turistickom stredisku Podlesok. Penzión postavený v roku 2004 je celodrevená zrúbená stavba na tichom mieste pod lesom, cca 800 m od autocampingu Podlesok s výhľadom na panorámu Vysokých Tatier a rozľahlé ohrady s koňmi a dobytkom.

V penzióne je 5 dvojlôžkových izieb. 4 majú možnosť dvoch prístelkov. Každá izba má svoje sociálne zariadenie (sprchovací box, umývadlo, WC, TV/sat, chladničku, konferenčný stolík s dvoma kreslami, veľký šatník, postele s dvoma nočnými stolíkmi. V penzióne je kuchynka (vybavená el. sporákom s rúrou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou konvicou, riadom....) s jedálňou, kde si každý hosť môže pripraviť stravu, alebo si môže stravu u nás objednať. Podávame raňajky a v prípade dohody vopred aj večeru.

Ranč celoročne ponúka pre jazdcov aj pre úplných začiatočníkov možnosť vychádzky na koňoch do prekrásnej prírody národného parku a jeho okolia.

V lete je možnosť peších túr do roklín Slovenského raja(Suchá Belá, Piecky, Veľký Sokol, Prielom Hornádu) a na Kláštorisko.

V zimných mesiacoch je možnosť navštíviť lyžiarske strediská Levočská dolina, Spišská Nová Ves-Rittenberg, Plejsy a Vysoké Tatry. Pre milovníkov jazdy na bežkách je okolie penziónu vynikajúcim terénom.

Objekt je vhodným východiskom na výlety autom na návštevu historických pamiatok Spiša a Gemera (Levoča, Spišský hrad, Betliar), Dobšinskej ľadovej jaskyne, Vysokých Tatier, splavu Dunajca v Pieninách a termálneho kúpaliska Vrbov a Aquacity Poprad.

Navigácia

Max:

Min:

Deň

{{day.text}}

Noc

{{day.night_text}}

:

Späť na marker