X

Pripravujeme novú verziu Mapy
Môžete si ju vyskúšať už teraz kliknutím na tento odkaz.

X
X
{{settings.language| uppercase}}
X

Info

  • Ele: {{marker.alt}} m
  • Lat: {{marker.lat}}
  • Lng: {{marker.lon}}

Popis

Navigácia

Info

{{shownObject.images[0].path}}/{{shownObject.name}}

Adresa

Chata Piecky

Hrabušická píla

: http://chatapiecky.sk

: +421-907-389852

: info@chatapiecky.sk

: 0€ /

Galéria

Popis

Chata Piecky privítala svojich prvých hostí 13.8.2005. Vznikla rekonštrukciou pôvodnej zrubovej stavby zo začiatku 20. storočia, ktorá patrila k jednej z prvých budov v osade Hrabušická Píla v severnej časti Slovenského raja. Jej názov je odvodený od niekdajšej píly a ešte aj dnes je tu možno nájsť niekoľko pôvodných zrubových domov z konca 19.storočia.Chata Piecky je svojou polohou dobrým východiskom trás do roklín Slovenského raja a to hlavne do rokliny Piecky, Veľký Sokol, Suchá Belá, na Kláštorisko a v neposlednom rade aj do doliny Veľkej Bielej vody na Blajzloch resp. Kopanec.
Okrem možnosti letnej a zimnej turistiky ponúka aj rôzne outdoorové aktivity od lezenia v lete i v zime, cez horskú cyklistiku, lyžovanie, skialpinizmus, rybačku či splavovanie riek.
Ponúkame ubytovanie v 5 izbách s celkovou kapacitou 20 ľudí.Všetky izby sú vybavené samostatnou kúpeľňou a WC, chladničkou a TV.V objekte je jedáleň s krbom a barom, vonku je možnosť posedenia na letnej terase, resp. na lúke pri ohnisku.

Navigácia

Max:

Min:

Deň

{{day.text}}

Noc

{{day.night_text}}

:

Späť na marker