X

Pripravujeme novú verziu Mapy
Môžete si ju vyskúšať už teraz kliknutím na tento odkaz.

X
X
{{settings.language| uppercase}}
X

Info

  • Ele: {{marker.alt}} m
  • Lat: {{marker.lat}}
  • Lng: {{marker.lon}}

Popis

Navigácia

Info

{{shownObject.images[0].path}}/{{shownObject.name}}

Adresa

Chata Eglantína

Havrania dolina

:

: +421 948 601 660

: herditzka.m@gmail.com

: 0€ /

Galéria

Popis

Útulná chata Eglantína je situovaná v obci Mlynky, v časti Havrania Dolina, v južnej časti Slovenského raja. Obec Mlynky patrí pod Košický kraj, okres Spišská Nová Ves. V lete poskytuje prostredie možnosť turistiky, cykloturistiky, člnkovania, plávania, hubárčenia a návštev termálnych kúpalísk Vrbov a AquaCity Poprad. Hostia môžu navštíviť blízke jaskyne - Dobšinská ľadová jaskyňa a Ochtinská aragonitová jaskyňa.

V zime sa ponúka možnosť zjazdového aj bežkárskeho lyžovania. Počas celého roka môžete spoznávať kultúrne a historické pamiatky ako sú Betliar, Krásna Hôrka, Muránsky hrad, Spišský hrad, Levoča. Návštevníci môžu obdivovať krásy Slovenského raja, Spišskogemerského krasu, Volovských vrchov a Slovenského rudohoria.

Ubytovanie poskytujeme v dvoch samostatných dvojlôžkových izbách s prístelkou. V spoločenskej miestnosti sa nachádzajú 2 prístelky, televízor, krb, posedenie a jedálenský kút. Kuchyňa je vybavená elektrickým sporákom, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Pri objekte je ohnisko, gril a veľký pozemok na hry.

Navigácia

Max:

Min:

Deň

{{day.text}}

Noc

{{day.night_text}}

:

Späť na marker