X

Pripravujeme novú verziu Mapy
Môžete si ju vyskúšať už teraz kliknutím na tento odkaz.

X
X
{{settings.language| uppercase}}
X

Инфо

  • Ele: {{marker.alt}} m
  • Lat: {{marker.lat}}
  • Lng: {{marker.lon}}

Информация

Навигация

Инфо

{{shownObject.images[0].path}}/{{shownObject.name}}

Aдрес

NIKAZ

Hlavná 177

Hrabušice

:

: +421 907 389 852

: nikaz@nikaz.eu

: 0€ /

Галерея

Oписание

Blok A - Ubytovacia časť má samostatný vchod a je oddelená od ostatných častí domu. S ubytovacím blokom B je prepojená terasou, ktorá sa spája s balkonom, takze je tu moznost byt oddelene, alebo v prípade záujmu pri vacsích skupinách aj spoločne. Ubytovacia čast A má spoločenskú miestnost s TV, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou (aj základné kuchynské potreby ako príbor, taniere, poháre a hrnčeky). Z tejto spoločenskej miestnosti je vstup na terasu a taktiez do kúpelne / wc so sprchovacím kútom (spoločná pre 2 izby).

V tomto ubytovacom bloku su dve izby- jedna štvorposteľová a jedna trojposteľová. Max. kapacita ubytovacej časti A je 7 lôžok.


Blok B - Ubytovacia časť má samostatný vchod a je oddelená od ostatných častí domu. S ubytovacím blokom A je prepojená balkonom. Taktiez je tu spoločenská miestnost v ktorej je TV, chladnicka, rýchlovanrná kanvica a základne kuchynske potreby tak ako v spoloč. miestnosti v bloku A. Taktiež je tu spoločná kúpelna / wc s vaňou. Tento blok má jednu dvojpostelovú a jednu trojpostelovú izbu. V prípade vacsej rodiny alebo skupiny pri obsadení celeho bloku možnost vyuzit aj prístelku - jedno dvojlozko v spoločenskej miesnosti. Maximálna kapacita ubytovacieho bloku B je 7 lôžok


Pri ubytovacom zariadení je možnost parkovat v uzavretom dvore bez poplatku, taktiez možnost vyuzit záhradné posedenie s krbom a hojdackou, alebo príjemné posedenie pri ohnisku - oddelené sedenia pre 2 skupiny - pričom sa nebudú navzájom rušit. K dispozícii majú naši hostia aj niekoľko grilovacích vidlíc na opekanie klobások a drevo do ohniska.

Neposkytujeme ubytovanie so zvieratkom.

Навигация

Max:

Min:

День

{{day.text}}

Hочь

{{day.night_text}}

:

Späť na marker